cyjanotypia - warsztaty

 

WARSZTATY CYJANOTYPII W MODREJ CHACIE,
czyli rośliny zaklęte w błękitnej fotografii

A gdyby tak jesień powitać w kolorze blue? Modra Chata użycza swój pokład, okoliczne łąki i drzewa swoich wdzięków, a my podzielimy się z Wami swoim entuzjazmem, zapraszając na warsztaty cyjanotypii. Ostatnio pokochaliśmy tą błękitną technikę fotografii i pragniemy się z Wami podzielić naszym doświadczeniem. To wspaniały, prosty i radosny sposób spędzania czasu twórczo i ze swoimi bliskimi, tworząc błękitne obrazki na papierze lub tkaninie przy użyciu Słońca, odrobiny czarodziejskiej mikstury i swojej wyobraźni. 


Sobota, 21 września 2019 – p
lan jest taki:

10.00-11.00 – dowiemy się co w błękitnej trawie piszczy i z czym to się jada, popijając kawę lub herbatę i zagryzając szarlotkę od sąsiadki zza górki. 

11.30 – ruszamy na łąkę, do lasu i do ogrodu w celu zebrania inspirujących nas motywów roślinnych. 

12.00-16.00 – tworzymy! Każdy będzie miał możliwość zrobienia kilku cyjanotypii na papierze (1x A4, 4x A5, 4x A6) oraz bawełnianą torbę na zakupy. Wszystkie prace uczestnicy zabierają ze sobą.

14.00-14.30 – jemy pyszny obiad wegetariański. 

16.00-19.00 – celebrujemy. Możemy pójść na spacer przewietrzyć głowę lub siąść i podziwiać swoje dzieła. Możemy też poskakać na trampolinie lub zalec w kocyku na hamaku. No chyba, że będzie chłodno i mokro, to Modre progi Was również miło przytulą.

 

Błękitny dzień i warsztaty organizujemy dla Was my, czyli Weronika Wróbel i Dariusz Śliwiński. 

Koszt warsztatów z materiałami i posiłkiem – 300 złotych. 
Miejsce: Modra Chata na Kociewiu (godzina jazdy od Trójmiasta)
>> link do mapki >>

Bilety do kupienia na Evenea:
https://evenea.pl/imprezy/kultura-i-sztuka/skarszewy/warsztaty-cyjanotypii-w-modrej-chacie-czyli-rosliny-zaklete-w-blekitnej-fotografii-232150

 

Warsztaty cyjanotpii

BiznesFotoStudio Fotograficzne | With Love Fotografia Slubna | Kursy Fotografii | Gdynia, Gdansk, Sopot – Trojmiasto
Powered by WordPress | Designed by: ppc marketing | Thanks to massage beds, website design st louis and charlottesville photography