Aby zakupić voucher na „INDYWIDUALNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE” wypełnij  formularz na dole strony – automatycznie dostaniesz maila z danymi do przelewu, a po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz mailowo link do vouchera. Możesz go wydrukować natychmiast samemu lub poprosić nas – to proste.

Naucz się fotografii – poznaj swój aparat i jego możliwości. Program i harmonogram zajęć ustalamy dokładnie do Twoich potrzeb i aktualnych umiejętności. Zajęcia indywidualne są bardzo intensywne i przynoszą szybkie rezultaty oraz wiele satysfakcji z osiąganych efektów. To idealne rozwiązanie dla osób, które kupiły nowy aparat i chcą rozpocząć swoją przygodę z fotografią oraz dla osób które już opanowały podstawy i chcą pogłębić swoją wiedzę w konkretnej dziedzinie fotografii (fotografia dziecięca, portretowa, reportaż, zdjęcia ślubne, obróbka fotografii i wiele innych). 


FORMULARZ DO ZAKUPU VOUCHERA
Zajęcia odbywają się w Studiu BiznesFoto w centrum Gdyni oraz podczas ćwiczeń plenerowych. Ważność vouchera wynosi 6 miesięcy 24 miesiące. 
Wysyłając poniższy formularz oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz nasz regulamin.
Jeżeli masz pytania – dzwoń śmiało lub napisz maila:  tel. 602-24-18-17, studio@biznesfoto.pl

  1. *
  2. *
  3. *
  4. *
  5. *
  6. *
  7. *
  8. *
 

 

Indywidualne Warsztaty Fotograficzne dla Początkujących – voucher

BiznesFotoStudio Fotograficzne | With Love Fotografia Slubna | Kursy Fotografii | Gdynia, Gdansk, Sopot – Trojmiasto
Powered by WordPress | Designed by: ppc marketing | Thanks to massage beds, website design st louis and charlottesville photography