Aby zakupić voucher na „PROFESJONALNĄ STUDYJNĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ” wypełnij  formularz na dole strony – automatycznie dostaniesz maila z danymi do przelewu, a po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz mailowo link do vouchera. Możesz go wydrukować natychmiast samemu lub poprosić nas o wydrukowanie – to łatwe.

Zostań fotomodelką choć na jeden dzień. Pomysł na sesję ustalamy wspólnie (portrety, moda, glamour, artystyczne, kreacyjne, subtelne akty). Robimy około 300 zdjęć z których wybieram, starannie opracowuję i retuszuję 10 najlepszych – idealnych. Otrzymujesz fotografie w formacie 21×30 + płytę CD z tymi zdjęciami w pełnych rozdzielczościach.

Zestaw zawiera zdjęcia kolorowe, czarno-białe i w sepii – portrety oraz całą postać – jest bardzo urozmaicony stylistycznie. Czas trwania takiej sesji to około 2-3 godziny. Na sesję możesz przyjść z osobą towarzyszącą – czasem to pomaga, żeby czuć się swobodnie.

Podczas sesji jest możliwość podglądu wykonywanych zdjęć „na żywo” na ekranie monitora, tak jak w czasie profesjonalnych produkcji. Otrzymasz także wiele wskazówek i porad jak pozować przed obiektywem i jak współpracować z fotografem. Wszystko to w miłej i swobodnej atmosferze. Ważność vouchera wynosi 6 miesięcy 24 miesiące.


FORMULARZ DO ZAKUPU VOUCHERA

Sesja odbywa się w Studiu BiznesFoto w centrum Gdyni.
Wysyłając poniższy formularz oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz nasz regulamin.
Jeżeli masz pytania – dzwoń śmiało lub napisz maila:  tel. 602-24-18-17, studio@biznesfoto.pl

  1. *
  2. *
  3. *
  4. *
  5. *
  6. *
  7. *
  8. *
 

 

Profesjonalna Studyjna Sesja Fotograficzna – voucher

BiznesFotoStudio Fotograficzne | With Love Fotografia Slubna | Kursy Fotografii | Gdynia, Gdansk, Sopot – Trojmiasto
Powered by WordPress | Designed by: ppc marketing | Thanks to massage beds, website design st louis and charlottesville photography